Сегодня

НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - Освіта

0
НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - Освіта
Опановуючи сучасні виховні технології

Всеукраїнський семінар «Сучасні освітні та виховні технології у позашкільній освіті» розпочався на Луганщині. Керівники та педагоги центрів науково-технічної творчості учнівської молоді з різних областей України запозичуватимуть досвід Луганської області у розробці та впровадженні сучасних освітньо-виховних технологій у позашкільній роботі. Вони ознайомилися зі здобутками луганських педагогів з місцевих центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, станцій юних техніків тощо.


В рамках семінару його учасники відвідали Краснодон, де ознайом-
ляться із сучасними методами патріотичного виховання позашкільного навчання; Лисичанськ, де на практиці пересвідчилися у результатах впровадження особистісно зорієнтованого підходу у громадянському вихованні через гурткову роботу міської станції юних техніків. В Антрациті педагоги та вихованці місцевої СЮТ презентували реалізацію проекту «Створення ситуації успіху» на прикладі власної роботи.
«Пріоритетною метою розвитку позашкільної освіти та виховання є сприяння становленню творчої особистості дитини, підлітка, молодої людини», — зазначив під час семінару перший заступник начальника управління освіти та науки Луганської облдержадміністрації Олександр Востряков. За його словами, педагогічні колективи позашкільних за-кладів Луганщини ставлять на меті сприяти розвитку творчих рис характеру дітей (цілеспрямованості, ініціативності, допитливості, самостійності, наполегливості, працелюбності), творчій самосвідомості, постійному зростанню потенціалу творчої діяльності — бажанню систематично здобувати нові знання,
експериментувати, досліджувати.
Педагогічні колективи поза-шкільних закладів освіти з науково-технічної творчості учнівської молоді реалізують обласні програми: «Розвиток позашкільних навчальних закладів до 2012», «Обдаровані діти Луганщини», «Патріотичне виховання, захист моралі, розвиток духовності, організація здорового способу життя». У рамках виконання цих програм педагоги області працюють над збереженням та розвитком мережі гуртків з науково-технічної та декоративно-прикладної творчості, реформуванням позашкільної освіти та виховання. Триває пошук нової ідеї функціонування позашкільного закладу, нових форм і методів творчого розвитку дітей, — повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ управління у справах преси та інформації Луганської облдержадміністрації.


25.10.2008 р.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: