Сегодня

Енергетики хочуть обмежити енергопостачання бюджетних організацій Луганська

0
 (голосов: 0)
Енергетики хочуть обмежити енергопостачання бюджетних організацій Луганська

Прокуратура вимагає від «ЛЕО» не відключати від енергопостачання бюджетні організації Луганська.

 

Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Луганська.

 

12.02.2013 року до прокуратури міста Луганська надійшло повідомлення від бюджетних організацій міста.

 

Йшлося про відключення Луганськими міськими електричними мережами ТОВ «ЛЕО» адміністративних будівель від електропостачання з 14-15.02.2013 року у зв’язку з виникненням заборгованості за використану електроенергію та невиконання договірних зобов’язань.

 

Прокуратурою міста Луганська проведено перевірку щодо обмеження енергопостачання бюджетним організаціям. Встановлено, що в порушення вимог чинного законодавства, зокрема, постанови Верховної Ради України «Про заборону відключення енерговодогазопостачання боржникам – бюджетним закладам», Луганські міські електричні мережі ТОВ «ЛЕО» проводить необґрунтоване відключення від електропостачання бюджетних установ та організацій.

 

Відключення визначених об'єктів може призвести до припинення надання соціально необхідних послуг та виконання державних Конституційних гарантій населенню, що припустимим бути не може та прямо порушить їх конституційні права.

 

Прокуратурою міста Луганська 13.02.2013 року внесено подання про недопущення обмеження енергопостачання бюджетних організацій.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: