Сегодня

Сєвєродонецькі податківці-хабарники будут засуджені

0
 (голосов: 0)
Сєвєродонецькі податківці-хабарники будут засуджені

Обвинувальний акт за підозрою посадовців податкової інспекції в хабарництві спрямовано до суду.

 

Про це повідомила прес-служба прокуратури Луганської області.

 

Відділом розслідування крупційних правопорушень прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за заявою приватного підприємця, щодо вимагання у нього хабара працівниками ДПІ міста Сєвєродонецька

 

Шляхом спеціального слідчого експерименту встановлено, що два працівники податкової інспекції 04.02.2013 отримали від підприємця хабар у сумі 5 тис.грн за не застосування до нього фінансових санкцій і адміністративних стягнень у зв΄язку із порушенням податкового законодавства.

 

Посадовцям повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.368 ч.3 КК України (отримання хабара поєднане з його вимаганням).

 

Під час досудового розслідування посадовцями повністю визнано свою вину у вчиненні кримінального правопорушення та за їх ініціативою, з метою швидкого досудового розслідування і судового провадження, прокурором укладено угоду про визнання підозрюваними винуватості.

 

Обвинувальний акт за підозрою посадовців у вчиненні злочину 20.02.2013 спрямовано до Сєвєродонецького міського суду для розгляду по суті.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: