Сегодня

З кожним роком на Луганщині зменшується кількість дітей, які через життєві обставини мають перебувати у притулках

З кожним роком на Луганщині зменшується кількість дітей, які через життєві обставини мають перебувати у притулках

Службою у справах дітей облдержадміністрації проаналізовано стан діяльності притулків для дітей Луганської області за 2012 рік щодо соціального захисту дітей.


Протягом вказаного періоду в притулках області утримувалось 413 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, що на 35% менше аналогічного періоду минулого року (632).

З вихованців притулків 99% (або 408) – мешканці Луганської області, з них 385 – міські, 23 – сільські жителі.

За соціальною характеристикою 65 дітей мали повну сім’ю, 317 дітей виховувалися у неповній сім’ї, 31 – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також які перебували під опікою або піклуванням.

Прийнятими заходами влаштовано 336 дітей, з них 224 – після проведеної профілактичної роботи з батьками повернено в сім’ю, 47 – влаштовано до шкіл-інтернатів, дитячих будинків та професійно-технічних закладів, 21 – під опіку та піклування, 17 – у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 3 – усиновлено.

Нагадаємо, що обласна влада Луганщини приділяє особливу увагу розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки. Як заявив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, коментуючи основні напрямки роботи обласної влади Луганщини в 2013 році, у сфері соціального захисту дітей пріоритетом на поточний рік є перехід від інтернатних до сімейних форм виховання.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: