Сегодня

НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - И в будни, и в праздники

0
НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - И в будни, и в праздники
Дружною командою


НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - И в будни, и в праздники
Відділ персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в м. Алчевську налічує чотирнадцять працівників. Цей колектив, очолюваний Іриною Дмитрієнко, працює у тісній взаємодії не тільки з іншими підрозділами управління, але й зі страхувальниками.


Скажімо, на обліку в управлінні знаходиться ВАТ «Алчевський металургійний комбінат», одне з найбільших промислових підприємств України. Тому, щоб прийняти звідти звіт без помилок та в строк, спеціалісти ПФУ постійно співпрацюють з відділом кадрів, бухгалтерами розрахункового відділу, програмістами комбінату.
Фахівці відділу — дружна, згуртована команда однодумців, що з повною віддачею, увагою й відповідальністю ставляться до своєї справи. Вже багато років працюють тут Тетяна Проскурякова, Марина Сльозкіна, Любов Левченко, Наталя Рєзникова. Поруч з ними набираються досвіду, проявляючи нестандартні підходи до справи, цілеспрямованість та активність, Ольга Ганошенко, Світлана Шклярук, Олена Шарапова, Тетяна Кунц та інші. Ефективну роботу комп’ютерного господарства забезпечує заступник начальника відділу Сергій Чередниченко.
Працівники відділу постійно підвищують рівень інформаційної роботи серед роботодавців і населення міста з питань загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Проводяться «круглі столи», зустрічі із трудовими колективами, семінари, дні відкритих дверей. Використовуються для цього також засоби масової інформації. Однак, як кажуть, за кадром залишаються зусилля наших сумлінних працівників, які жертвують іноді особистим часом, святами, вихідними, щоб своєчасно виконати все необхідне. Взагалі, фахівці відділу звикли розраховувати у першу чергу на себе. Якщо з’являється проблема, не чекають, поки вище керівництво дасть вказівки, що робити: у межах своїх повноважень і дотримуючись букви закону, успішно справляються з труднощами.
Людмила ДАНЕЙКО,
начальник управління Пенсійного фонду України в м.Алчевську.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: