Сегодня

НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - Праця і зарплата

0
НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - Праця і зарплата
Старі борги віддаємо… та робимо нові


За даними щотижневого моніторингу головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати скоротилася у порівнянні з минулим тижнем на 0,8 мільйона гривень і склала понад 69 мільйонів.На економічно активних підприємствах заборгованість зменшилася на 0,3 мільйона гривень (29,6 мільйона). На 0,2 мільйона (7,6 мільйона) зменшилися борги працівникам підприємств державної та державно-корпоративної форм власності. На підприємствах комунальної та комунально-корпоративної форм власності сума невиплаченого боргу скоротилася на 0,1 мільйона (6,2 мільйона). На 0,5 мільйона (32,7 млн. грн.) зменшилася заборгованість на підприємствах, які проходять процедуру санації або банкрутства. Протягом останнього тижня працівникам ТОВ «Краснолуцький машзавод» виплачено 289,3 тисячі гривень.
Але відбулося нарощення боргів із виплати заробітної плати на ТОВ «Луганський завод колінчатих валів» (на 154,9 тисячі гривень) та знову утворилася заборгованість на КП «Антрацитівське тролейбусне управління» (34,5 тисячі), ДП «Стандарт» КП ЖЕК № 4 (20 тисяч) м. Антрацита.
На економічно неактивних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати склала 6,8 мільйона гривень.
Перевірено 22 підприємства щодо додержання законодавства про працю. Матеріали перевірок ДП «Шахта «Голубівська», ДП «Шахта ім. С.М. Кірова» (Кіровськ), МКП «Гарант» (Красний Луч) направлені до прокуратури для вжиття заходів.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: