Сегодня

НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - На Луганщині пройшов фестиваль "Козацька слава"

0
НАША ГАЗЕТА | Архив 2007-2010 - На Луганщині пройшов фестиваль "Козацька слава"
Спадкоємці козацької сили


Цього року на традиційний міжнародний спортивно-мистецький фестиваль-турнір бойових мистецтв «Козацька слава», що проводиться в пам’ять про гетьмана Богдана Хмельницького, приїхало понад 600 спортсменів з усіх ре-гіонів України. Цей комплексний консолідуючий захід було започатковано Об’єднаним Козацтвом України, а його програма складається з чотирьох напрямків: відкритий Чемпіонат України з козацького двобою, Чемпіонат України з контактного карате серед молоді, відкритий фестиваль-турнір бойових мистецтв та турнір майстрів під назвою «Майстер виду», що, до речі, проходив вперше.Нашу область представляли курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Команда у складі 12 спортсменів, більшість з яких — майстри спорту України, одержала 22 золоті та 6 срібних медалей у різних напрямках і вагових категоріях та посіла перше місце у командній першості змагань.
Високий рівень та престиж проведених змагань підтвердився участю в них трьох українських майстрів спорту міжнародного класу, серед яких — курсант ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка Станіслав Фатєєв. Він провів дванадцять поєдинків у різних версіях, в яких одержав перемогу та здобув 4 вищі нагороди. Не менш блискуче виступили й інші вихованці університету — майстри спорту України Сергій Буркін, Євген Навка, Дмитро Навка, Олександр Загорулько, Сергій Рижков, Сергій Альошинський, Олександр Альошинський, Сергій Растаргуєв, Майя Бичкова та Галина Скворцова.
Ця перемога стала можливою завдяки підтримці ректора закладу полковника міліції Віталія Мар’яновича Комарницького, першого проректора з навчальної та методичної роботи, професора філософських наук Елеонори Володимирівни Віленської та президента спортивного клубу Луганського університету «Каскад» Віктора Анатолійовича Глазкова. Підготовкою молодих курсантів-спортсменів займаються віце-президент Національної федерації кікбоксінгу України, заслужений тренер України Володимир Фатєєв, віце-президент Національної федерації кікбоксінгу України, заслужений тренер України, професор полковник міліції Георгій Будаг’янц, заслужений тренер України підполковник міліції В.О. Копилов та майор міліції О.А. Лимар.

Прес-служба ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: