Сегодня

Онлайн майданчик для пошуку та резервування ліків

Онлайн майданчик для пошуку та резервування ліків

Дуже часто, коли виникає певне захворювання, виникає проблема термінового пошуку потрібних ліків. Дієву допомогу у цьому може оказати сайт klikis. На ньому можна знайти певний препарат, вибрати пропозицію з кращою ціною, замовити товар та забрати його у найближчій аптеці. Так можна знайти, наприклад, засоби для лікування подагри або препарати від кашлю.
Ліки та засоби в розділах каталогу klikis
Для зручності пошуку каталог сайту розбитий на декілька розділів. Серед них — медичні препарати та товари для здоров'я, звичайна та лікувальна косметика, вітаміни та БАД, медична техніка та обладнання. У свою чергу, кожен розділ складається з декількох підрозділів. Наприклад, у розділі «Медикаменти» можна знайти ліки для дихальної системи, серцево-судинної системи, противоалергійні та інші. Якщо зайти у підрозділ «Дихальна система», то можна побачити подальший розподіл: препарати для лікування застуди та кашлю, антигістамінні препарати і т.д.
На сторінці, присвяченій лікам від кашлю та застуди, можна знайти чималу кількість засобів: «Неонокс», «Линакс», «Амброксол» та інші. Кожний препарат має детальний опис (склад, показання і т.д.), але klikis застерігає від самолікування та радить при появі симптомів будь-якого захворювання звертатися до лікаря.
Як працює сервіс klikis
Знайшовши кілька необхідних товарів, користувач може обрати ту аптеку, в якій всі вони є. Якщо ж такого варіанту немає, klikis організує доставку у вибрану користувачем аптеку тих товарів, яких там не вистачає, і робить це безкоштовно. Таким чином, у користувача з'являється можливість отримати замовлення в одному місці. Всі товари (ліки, БАД, вітаміни, медична техніка і т.д.), що фігурують на сайті, є оригінальними.
У той же час, всі дані на сайті носять виключно інформаційний характер. Отже, може скластися ситуація, що з певних технічних причин товар у визначеному закладі може бути відсутній. Тому користувачеві має сенс уточнювати наявність товарів у вказаних аптеках. Ніякої націнки на будь-які товари сайт klikis не робить.
Сайт працює у beta-режимі, що означає постійне тестування та вдосконалення. Застосовуються технічні засоби, що дозволяють не втрачати зв'язок з сайтом навіть при поганій роботі Інтернету. Після реєстрації на сайті користувач може отримувати інформацію про послуги шляхом СМС-повідомлень або електронною поштою.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: