Сегодня

Охоронні послуги агентства «Безпека ЛТД»

Охоронні послуги агентства «Безпека ЛТД»

Професійна охорона здатна надати спокій і впевненість як окремим особам, так і бізнес-структурам. У сучасних умовах кожній людині доводиться хвилюватися за власну безпеку, за безпеку родини та майна на тлі багаточисельних повідомлень про злочини та шахрайства. Охоронне агентство «Безпека ЛТД» пропонує широкий спектр послуг охорони підприємствам, компаніям, фізичним особам.
Види охоронних послуг
Поширеним видом охорони є пультова охорона. Такий варіант захисту приміщень зарекомендував себе як дієвий та ефективний для офісів, будинків промислових підприємств, торгових закладів, ресторанів. Широко використовують пультову охорону також у приватних будинках та квартирах. Організація пультової охорони здійснюється з урахуванням всіх особливостей певного об'єкту та з використанням різноманітних типів сигнальних датчиків.
Вельми актуальним питанням для багатьох видів бізнесу є охорона вантажів, що перевозяться різними видами транспорту. Агентство «Безпека ЛТД» організує супровід вантажу, завдяки чому він цілим та неушкодженим доставляється за адресою. Під час охорони вантажоперевезень використовується GPS-моніторинг, що дозволяє контролювати переміщення вантажу, його координати, курс та швидкість просування.
Агентство опікується також проблемами протипожежної безпеки. За замовленням клієнтів, може організовуватися спостереження з метою повідомлення про виникнення вогню, а також проводиться проектування систем протипожежної охорони. Ще один вид діяльності агентства — охорона порядку під час проведення масових громадських заходів.
Технічні засоби та обладнання
При організації того чи іншого виду охорони спеціалісти агентства використовують різноманітні технічні засоби, у тому числі сучасні електронні прилади. На об'єктах встановлюються системи відеоспостереження, різні типи автономних систем охорони, здатних реагувати на несанкціоноване проникнення на об'єкт та надсилати відповідні повідомлення.
Монтуються також системи контролю доступу (автономні або мережеві). Вони виконують охоронні функції, а також дозволяють ефективно контролювати робочий час працівників підприємства.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: