Сегодня

Город-сад запустили флешмоб #мрія_в_кадрі

Город-сад запустили флешмоб #мрія_в_кадрі
Місто-сад запустили флешмоб #мрія_в_кадрі і запрошують долучатися.
Ідея полягає у відеозйомці місцевих локацій, які потребують перетворення. Команда Місто-сад, яка співпрацюватиме з громадами 4 міст для розробки концепції публічного простору, враховує думку мешканців. Тому у відео необхідно розказати, чому хотіли би поліпшити обране місце та що би хотіли бачити на локації.
Розказані у відео ідеї парку, скверу та інших просторів для створення чи поліпшення локації будуть розглядатися до 14 червня. У червні в кожному місті (Старобільськ, Чмирівська ОТГ, Новогродівка, Українськ) буде обрано одне з місць флешмобу #мрія_в_кадрі. Цього року для нього буде створено проєкт сучасного і зручного публічного простору.
Флешмоб має прості правила:
1. Знімай селфі-відео з локації, яка у Старобільську, Чмирівській ОТГ, Новогродівці чи Українську потребує перетворень.
2. Назви локацію, покажи її і розкажи, чому ти любиш це місце і варто поліпшити саме цей простір. Опиши, що там, на твою думку, має бути і що ти мрієш там бачити.
3. Викладай відео у соціальних мережах і тегай сторінку Місто-сад: Facebook (@GardenCityNGO), Instagram (@misto_sad). Обов'язково додавай хештег #мрія_в_кадрі і один на вибір із назвою свого міста (#старобільськмістосад, #чмирівськаотгмістосад, #українськмістосад, #новогродівкамістосад)
4. Залишай свій допис до 14 червня і роби його публічним, щоб організатори могли побачити відео.
Відеозвернення команди Місто-сад у фейсбуці можна переглянути у посиланні. Новости Региона - Сегодня, 10:42 16

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: