Сегодня

У містах та районах області: Додаткові кошти міського бюджету Сєвєродонецька спрямовані на ремонт житлових будинків.

У містах та районах області: Додаткові кошти міського бюджету Сєвєродонецька спрямовані на ремонт житлових будинків.


[img]http://www.loga.gov.ua/netcat/modules/default/th.php?image=/data/sites/apache22/data/netcat_files/354/217/406e24e91847550ef17c0df61b97fca6_b[/img]
Внесено зміни до міського бюджету Сєвєродонецька на 2013 рік. У зв'язку з необхідністю проведення цілого ряду ремонтних робіт по житловому фонду, в комунальних установах та організаціях були розподілені додаткові кошти на проведення таких робіт, виконання яких вкрай необхідно закінчити до початку осінньо-зимового періоду. Про це повідомляє відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради.

Так, депутати міськради проголосували за виділення додаткових коштів на ремонт покрівлі приміщення Сєвєродонецького тролейбусного управління, ремонт покрівель низки житлових будинків. Крім цього, були виділені гроші на ремонт оголовків вентиляційних шахт будинків, що знаходяться на балансі житлосервісів «Злагода», «Добробут» та «Ритм». Виділено кошти на ремонт системи опалення, холодного і гарячого водопостачання в одному з гуртожитків міста та зливної каналізації одного з під'їздів будинку №109 по вул. Гагаріна та на низку інших робіт.

Що стосується ремонтів у закладах комунальної власності, то тут виділені гроші на ремонт приміщень 3-го поверху та санвузлів МПК, будівлі ДЮСШ №1 (це плавальний басейн колишньої СЗШ №3), цокольній вимощення СЗШ №10 та інші об'єкти.

«Хочу підкреслити, – загострив увагу секретар міської ради Андрій Гавриленко, – що напередодні проведення сесії всі проекти що виносяться пройшли детальний, всебічний розгляд і обговорення членами постійно діючих депутатських комісій та членами виконкому міської ради. Рішення було одностайним –- роботи на вище перерахованих об'єктах необхідно проводити не затягуючи час, щоб вони були готові до початку осінньо-зимового періоду».

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: