Сегодня

Учні мріють про космос

0
 (голосов: 0)
Учні мріють  про космос Учні мріють про космос

На обласний етап конкурсу було надано 274 роботи з напрямків: «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Космічна філософія та історія», які виконали учні 3 — 11 класів. Кращі 59 робіт відзначено дипломами І — IІІ ступенів. Свої погляди на вивчення людиною Всесвіту учасники конкурсу втілили у віршах, оповіданнях, дослідницьких роботах, малюнках та іграшках.
Проблему польоту на Марс вирішував Віктор Бондаренко, вихованець позашкільного навчального
закладу «Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Сергій Поліщук, учень 11 класу Володарської ЗОШ І — ІІІ ступенів»
(м. Свердловськ), вивчав питання існування Всесвіту.
З метою поширення знань про Космос учні не тільки самостійно вивчають проблеми Всесвіту, але й пишуть сценарії свят для дітей, складають творчі завдання для молодших школярів з питань астрономії, пишуть фантастичні казки. Так, Костянтин Кравцов, вихованець Новопсковського будинку дитячої та юнацької творчості, написав сценарій та провів з дітьми молодшого шкільного віку гру з вивчення Космосу. Анастасія Мошкова, учениця 8 класу Суходольскої ЗОШ І — ІІІ ступенів Краснодонської міської ради, вигадала та намалювала настільну гру «Космічні фантазії». Анастасія Ксьондзік, учениця 9 класу Ровеньківської гімназії №1, написала казку «Райдужна планета». Чарівних інопланетян виготовили Юлія Білоус, вихованка Брянківської міської станції юних техніків, Марія Кувичка, вихованка Центру позашкільної освіти м. Первомайськ, Олександра Іванова, вихованка Старобільського районного будинку творчості дітей та юнацтва.
Значна кількість робіт конкурсу — це малюнки, на яких автори відобразили подорожі у Космосі, свої вигадані світи з фантастичними формами життя. Високою майстерністю, креативністю відрізняються малюнки Михайла Откидача, вихованця КПНВЗ Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району
м. Луганськ, Юрія Хоружого, учня 9 класу Луганської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 21, Юліі Гаранічевої, вихованки позашкільного центру дитячої творчості м. Антрацит та інших.
Кращі роботи візьмуть участь у всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії».

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: