Сегодня

Обережно: фальсифікат!

0
 (голосов: 0)
Обережно: фальсифікат!

— Мясоєдова С. В. Зовнішнє оцінювання (підготовка). Англійська мова. Типові тестові завдання. Збірник. — К.: Літера ЛТД, 2012. — 128 с.
— Мясоєдова С. В. Зовнішнє оцінювання (підготовка). Англійська мова. Експрес-підготовка. — К.: Літера ЛТД, 2012. — 228 с.
— Підгірний В. І., Лєонтьєв Д. В. Зовнішнє незалежне оцінювання. Біологія: Типові тестові завдання. Збірник. — К.: Літера ЛТД, 2012. — 128 с.
— Радченко І. О., Орлова О. М. Українська література: комплексне видання для підготовки до ЗНО. — К.: Літера ЛТД, 2012
— інші джерела видання «Літера».
Посилання на рекомендацію МОНмолодь-спорту в цих виданнях є відвертим шахрайством. За висновками методистів Українського центру оцінювання якості освіти, зазначені «посібники» не тільки не сприятимуть підготовці до ЗНО-2012, але й прямо зашкодять абітурієнтам, дезорієнтують їх щодо тестів 2012 року.
З приводу розповсюдження видавництвом «Літера» неправдивої інформації щодо тестів ЗНО-2012 з посиланням при цьому на начебто схвальні рекомендації МОНмолодьспорту Міністерство звертається до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: