Сегодня

День Перемоги цього року святкуватиметься на меморіальному комплексі «Гостра Могила».

0
День Перемоги цього року святкуватиметься на меморіальному комплексі «Гостра Могила».


День Перемоги цього року святкуватиметься на меморіальному комплексі «Гостра Могила».Як повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, на Луганщині розпочато роботу з підготовки та відзначення у 2012 році Дня Перемоги та інших пам’ятних дат, присвячених Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Розпорядженням голови облдержадміністрації від 07.02.2012 №112 затверджено відповідний обласний план заходів та склад організаційного комітету, до якого ввійшли представники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських організацій. Це дозволить ефективно скоординувати діяльність усіх залучених установ, закладів та організацій задля гідної підготовки та відзначення безсмертного подвигу нашого народу – Великої Перемоги у боротьбі проти фашистських загарбників.
Очолюють оргкомітет голова облдержадміністрації Володимир Пристюк та голова обласної ради Валерій Голенко.
З метою вшанування героїчних та трагічних подій 1941-1945 років на Луганщині передбачено проведення протягом року низки культурно-масових заходів.
Зокрема, 8 травня на меморіальному комплексі «Гостра Могила» відбудуться загальнообласні заходи з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. 22 червня в області відзначатиметься День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 28 вересня у Краснодоні відбудуться урочисті заходи з нагоди 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія».
Крім того, до цих та інших дат у музеях та бібліотеках міст і районів області відбудуться екскурсії, лекції, фотоекспозиції, книжкові та художні виставки, у навчальних закладах – тематичні бесіди, виховні години та уроки пам’яті. Релігійними організаціями будуть відслужені панахиди за загиблими у боротьбі з фашизмом. На офіційному веб-сайті облдержадміністрації планується запровадження відповідних тематичних рубрик.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: