Сегодня

Розпочато підготовчий етап роботи щодо надання статусу депресивності окремим територіям Луганщини.

0
Розпочато підготовчий етап роботи щодо надання статусу депресивності окремим територіям Луганщини.


Розпочато підготовчий етап роботи щодо надання статусу депресивності окремим територіям Луганщини.Як повідомляє Головне управління економіки облдержадміністрації, розпочато підготовчий етап роботи щодо надання статусу депресивності окремим територіям Луганської області.
Так, створено робочу групу з питань надання статусу депресивності окремим територіям області та опрацьовано план першочергових заходів у цьому напрямку.
Триває робота з міськвиконкомами та райдержадміністраціями по збору аналітичної інформації щодо соціально-економічного стану по кожному населеному пункту, який постраждав внаслідок закриття вугільних підприємств.
Крім того, направлено на погодження Міністерству енергетики та вугільної промисловості України перелік населених пунктів Луганської області, які постраждали внаслідок закриття вугільних шахт.
Нагадаємо, що цього тижня на колегії облдержадміністрації у Кіровську голова облдержадміністрації Володимир Пристюк доручив своєму заступникові Анатолію Репицькому, який курирує питання економічного розвитку, розібратися з отриманням офіційного статусу «депресивних» тими територіями, де це необхідно, а також визначити напрямки державного фінансування – щоб воно реально працювало на благо регіону.
«З прийняттям Закону «Про стимулювання розвитку регіонів» слово «депресивність» перестає бути синонімом слова «занепад». Тепер це може стати поштовхом до розвитку території: адже цей закон дозволяє залучити державне фінансування для стабілізації ситуації в таких містах, як Кіровськ», – заявив Володимир Пристюк.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: