Сегодня

Вже 17-й дитячий будинок сімейного типу створено на Луганщині.

0
Вже 17-й дитячий будинок сімейного типу створено на Луганщині.


Вже 17-й дитячий будинок сімейного типу створено на Луганщині.На Луганщині продовжує збільшуватися кількість дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Приємно зауважити, що в лютому поточного року створено 2 дитячих будинків сімейного типу. Зокрема, 17-й дитячий будинок сімейного типу створено в м. Луганськ. Про це повідомляє служба у справах дітей Луганської облдержадміністрації.
Сім’я Брєхова-Стріжаченко з Ленінського району міста Луганськ, маючи одну рідну дитину, у 2009 році створила прийомну сім’ю та взяла на виховання 2-х дітей, позбавлених батьківського піклування – дівчинку 6 років та хлопчика 12 років. Прийомні батьки створили належні умови для утримання та виховання прийомних дітей. У дітей є можливість розвивати свої творчі здібності, віддавати перевагу улюбленим заняттям, повноцінно розвиватись.
Набувши досвід виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, на початку 2012 року родина Брєхова-Стріжаченко виявила бажання створити на базі своєї родини дитячий будинок сімейного типу.
Згідно рішення виконавчого комітету Ленінської районної у місті Луганськ ради від 21.02.2012 року створено дитячий будинок сімейного типу Брєхова-Стріжаченко, в який влаштовано трьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Дуже важливим є той факт, що до родини Брєхова-Стріжаченко влаштовано трьох хлопчиків-братів з однієї сім’ї.
Фінансування дитячих будинків сімейного типу здійснюється з державного бюджету. На одну дитину батьки отримують соціальну допомогу у розмірі 2-х прожиткових мінімумів та грошове забезпечення за надання соціальних послуг у розмірі 35% від двох прожиткових мінімумів.
Нагадаємо, що голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк виступив з ініціативою кожному представнику керівництва області взяти на себе особисте шефство над одним із будинків сімейного типу, що створено в Луганській області. Сам Володимир Пристюк взяв під свій патронат родину Слободенюк з Станично-Луганського району. Керівник облдержадміністрації регулярно відвідує цю родину і постійно допомагає у вирішенні соціально-побутових питань, а також у подоланні виникаючих життєвих проблем.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: