Сегодня

Мітингом-реквіємом розпочато акцію «Молода гвардія: покоління NEXT» у Краснодоні.

0
Мітингом-реквіємом розпочато акцію «Молода гвардія: покоління NEXT» у Краснодоні.


Мітингом-реквіємом розпочато акцію «Молода гвардія: покоління NEXT» у Краснодоні.1 березня 2012 року біля стели «Скорботна мати» у місті Краснодон у рамках старту акції «Молода гвардія: покоління NEXT» відбувся мітинг-реквієм «Героїв пам’ять у полум’ї свічі» з нагоди вшанування трагічно загиблих у січні 1943 року героїв-молодогвардійців.
У заході взяли участь керівництво міста, учні шкіл, представники міської дитячої організації «Лідер», ветерани, духовенство. Організаторами мітингу-реквієму виступили виконком Краснодонської міської ради, міське відділення обласного благодійного фонду підтримки регіональних ініціатив «Благовіст», обласний ордена Дружби народів музей «Молода гвардія».
Учасники запалили свічки пам’яті, поклали квіти до братської могили молодогвардійців та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Як зазначила науковий співробітник Краснодонського обласного ордена Дружби народів музею «Молода гвардія» Аліна Каменщикова, пам’ять про подвиг, здійснений хлопцями та дівчатами «Молодої гвардії» заради визволення рідної землі, назавжди залишиться в серцях краснодонців і всієї Луганщини.
Нагадаємо, 1 березня 2012 року на Луганщині відбувся старт акції «Молода гвардія: покоління NEXT», яка включатиме низку культурно-масових заходів і завершиться у вересні 2012 року урочистостями, присвяченими 70-річчю з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» у Краснодоні.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: