Сегодня

У містах та районах області: У Старйобільському районі пройшов Форум громадянського суспільства.

У містах та районах області: У Старйобільському районі пройшов Форум громадянського суспільства.
12 листопада 2013 року в залі засідань Старобільської районної ради пройшов Форум громадянського суспільства, який провів перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Немірський. На заході були присутні представники громадських організацій району, міський та сільські голови.

Юрій Немірський під час форуму підкреслив позицію Президента України Віктора Януковича: чим більше людей ми будемо залучати до управління державою, чим більше суспільство знатиме про те, чим займається влада, які підходи до вирішення тих чи інших питань вона використовує – тим більше ми будемо об'єднувати здорове суспільство на шляху модернізації нашої країни. Одним з основних напрямів політики української влади є залучення громадянського суспільства до вироблення державного курсу. Успіх проведених реформ неможливий без суспільної консолідації та широкої суспільної підтримки.

Перший заступник голови РДА нагадав, що Президент України 24 березня 2012 року своїм указом затвердив Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та План першочергових заходів щодо її реалізації. У свою чергу Старобільською райдержадміністрацією спільно з членами громадської ради при Старобільській райдержадміністрації розроблено проект Регіональної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Старобільському районі на 2014-2015 роки «Діалог заради реформ: прозора влада та активна громада», яка в найближчий час буде надана на розгляд депутатам Старобільської районної ради. Мета цієї програми – створення умов для подальшого розвитку в районі громадянського суспільства, запровадження ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на засадах партнерства і взаємної відповідальності

На форумі виступили голови громадських організацій району, які розповіли про свої забутки, реалізацію різних громадських ініціатив, мікропроектів, планах на майбутнє. Вони підкреслили, що обмін досвідом активних громадських організацій – запорука розбудови громадянського суспільства в районі.

Наприкінці форуму Юрій Немірський зазначив, що саме такий формат заходу є ще одним кроком вдосконалення конструктивного діалогу влади та представників громадськості для спільного вирішення завдань суспільного розвитку району та реалізації регіональної політики, тому такі заходи будуть проводитись і надалі.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: