Сегодня

Підведені підсумки ІІІ туру щорічного конкурсу «Кращий державний службовець».

Підведені підсумки ІІІ туру щорічного конкурсу «Кращий державний службовець».
Організаційним комітетом з проведення ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» підведені остаточні підсумки конкурсу в 2013 році, визначені його переможці та лауреати.

Від Луганської області в конкурсі приймали участь: Дмитро Новіков – заступник начальника відділу ведення державного реєстру виборців апарату Новопсковської райдержадміністрації, Дмитро Божич – начальник відділу машинобудування та металообробки управління промисловості Департаменту промисловості та енергозбереження облдержадміністрації, Римма Заволодько (Турпітка) – головний спеціаліст юридичного відділу апарату Новопсковської райдержадміністрації та Ольга Короленко – головний спеціаліст відділу бюджетної політики управління інвестиційної та бюджетної політики Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Слід зазначити, що в 2013 році виступ представників Луганської області був кращим ніж минулого року. Так, Дмитро Новіков у номінації «Кращий керівник» зайняв п’яте місце серед 41 учасника. Решта представників області також зайняли гідні місця.

Організаційний комітет з питань проведення конкурсу в Луганській області вітає учасників ІІІ туру та зичить віри в свої сили, професійних здобутків та подальшого кар’єрного росту.

Крім того, оргкомітет висловлює щиру вдячність голові Новопсковської райдержадміністрації Борису Лебедєву, директору Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Андрію Скубаку та директору Департаменту промисловості та енергозбереження облдержадміністрації Дмитру Дрожжину за підтримку конкурсантів та сприяння їх професійному розвитку.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: