Сегодня

На Луганщины з’явився 31-й дитячий будинок сімейного типу.

0
 (голосов: 0)
На Луганщины з’явився 31-й дитячий будинок сімейного типу.
Як повідомляє служба у справах дітей Луганської облдержадміністрації, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні в Луганській області продовжується розвиток мережі дитячих будинків сімейного типу.

Рішенням Рубіжанської міської ради від 05.11.2013 року створено другий в місті дитячий будинок сімейного типу. Він став 31-м ДБСТ у регіоні та вже 10-м – за цей рік.

Родина Кузнецових, яка вже функціонувала у статусі прийомної сім’ї та виховувала дівчинку, позбавлену батьківського піклування, взяла на виховання ще 4 дівчинки відповідної категорії.

Слід зазначити що згідно законодавства України дитячий будинок сімейного типу може створюватися як на базі службового приміщення, так і на власній житловій площі за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов.

З 31-го дитячого будинка сімейного типу, які функціонують на цей час в області, 21 створено на власній житловій площі, 10 – на базі житла наданого родинам в користування на час функціонування дитячих будинків сімейного типу.

Нагадаємо, що голова облдержадміністрації Володимир Пристюк доручив до кінця року предметно переглянути всі обласні профільні програми, вписавши в них питання медичного забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, аж до закріплення за кожною прийомною сім'єю або родиною, яка створила ДБСТ, особистого сімейного лікаря. Крім того, він доручив профільним службам провести рейди по кожній території на предмет дотримання прав дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування тощо.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: