Сегодня

Три брянківські сім’ї отримали нові ордера на поліпшення житлових умов.

0
Три брянківські сім’ї отримали нові ордера на поліпшення житлових умов.


Три брянківські сім’ї отримали нові ордера на поліпшення житлових умов.2 березня 2012 року три брянківські сім’ї отримали нові ордера на поліпшення житлових умов. Про це повідомляє виконавчий комітет Брянківської міської ради.
Вручаючи в урочистій обстановці ордери, міський голова Микола Моргунов привітав Т.Савчук, І.Плугатаренко і главу молодої сім’ї Д.Римаря з отриманням квартир, побажав їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя та весняного настрою на новому етапі життя.
Нагадаємо, що голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк визначив житлове будівництво як одне з найважливіших напрямків, на розвиток якого спрямована робота обласної влади.
Представляючи Олену Єрьоменко як нового начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Пристюк підкреслив, що пріоритетним питанням у роботі управління має стати нарощування обсягів введення в експлуатацію житла. «Управління має навести порядок в генпланах, відпрацювати проходження документів по інстанціям. Загалом, розібратися в кожному аспекті, який може гальмувати цей процес», – зазначив тоді керівник облдержадміністрації.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: