Сегодня

До 70-річчя створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» сьогодні пройде історико-театралізована вистава «І не у шурф їх кидали, а у наші серця».

0
До 70-річчя створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» сьогодні пройде історико-театралізована вистава «І не у шурф їх кидали, а у наші серця».


До 70-річчя створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» сьогодні пройде історико-театралізована вистава «І не у шурф їх кидали, а у наші серця».Як повідомляє управління культури і туризму Луганської облдержадміністрації, 12 березня 2012 року о 13:00 у приміщені Луганської обласної філармонії відбудеться презентація історико-театралізованої вистави «І не у шурф їх кидали, а у наші серця».
Вистава була підготовлена колективом наукових співробітників Краснодонського обласного ордену Дружби народів музею «Молода гвардія» і членами героїко-патріотичного клубу «Молода гвардія», що діє при музеї, до 65-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» та оновлена до її 70-річчя.
Метою проведення даного заходу є пропаганда подвигу героїв краснодонського підпілля часів Великої Вітчизняної війни (1942-1943 роки).
У виставі використовуються кадри з художніх та документальних фільмів «Молода гвардія», «Остання сповідь», «Пам’ять», «Молодогвардієць Борис Главан». Крім того, в постанові експонуються документи і фотографії з архіву музею «Молода гвардія».
У виставі звучить музика О.Могилко, В.Мєй та пісні «Как молоды мы были», «Вернись», «Эхо», «Песни о далекой Родине», «Спи, мой город».
На виставу запрошені керівництво області, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, місцевої громади, навчальних закладів міста Луганськ.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: