Сегодня

Нові стимули для співробітництва у зв’язку з прийняттям Закону України «Про зайнятість населення» обговорили у Луганську.

0
 (голосов: 0)
Нові стимули для співробітництва у зв’язку з прийняттям Закону України «Про зайнятість населення» обговорили у Луганську.
11 грудня 2013 року за ініціативою Луганської обласної служби зайнятості, в рамках тижня зайнятості, на одному з найбільших підприємств міста Луганськ ТОВ «Луганський завод трубопровідної арматури «Маршал» відбулось засідання «круглого столу» «Новий закон – нові стимули для співробітництва». Захід пройшов за участю заступника голови Луганської облдержадміністрації Анатолія Івченка, голови правління громадської організації «Об’єднання організацій роботодавців в Луганській області» Бориса Макаревича, керівників Департаментів ОДА та міської ради, представників профспілок, соціальних партнерів, роботодавців. «На сьогодні на одне із перших місць виходить проблема зайнятості населення, так як вона є найважливішою умовою підвищення рівня життя громадян та задоволеності потреб роботодавців у робочій силі», – зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації, відкриваючи засідання. Як повідомляє прес-служба Луганського обласного центру зайнятості, керівник обласної служби зайнятості Сергій Болотський розповів про нові напрямки роботи служби зайнятості в умовах дії Закону України «Про зайнятість населення» та наголосив, що служба зайнятості працює в тісному взаємозв'язку з роботодавцями регіону. Зокрема, це можливості здійснення роботодавцям компенсації єдиного внеску, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, організації навчання на замовлення роботодавців, видачі особам старшим за 45 років ваучерів на навчання, підтвердження неформального професійного навчання, стажування на підприємствах, установах та організаціях тощо. Тільки за останні роки за сприянням служби зайнятості було укомплектовано майже 165 тис. вакантних місць; надано дотацій на створення 8,5 тис. робочих місць; організовано громадські роботи у 5 тис. роботодавців, в яких взяли участь більше 73 тис. осіб; пройшли професійне навчання і були працевлаштовані на підприємства області більш 32 тис. безробітних. У свою чергу роботодавці відзначили, що в зв’язку з планами щодо розвитку підприємств в найближчій перспективі, співпраця зі службою зайнятості в напрямках підбору кадрів, професійного навчання та підвищення кваліфікації працівників, компенсації єдиного внеску – взаємовигідна справа. Усі учасники заходу брали активну участь у дискусіях, обмінювались думками, ділилися труднощами, які виникають в процесі діяльності в сучасних умовах, та дійшли висновку, що сприяти забезпеченню зайнятості можна досягти лише в тому випадку, коли саме роботодавці будуть сприяти збереженню існуючих та створенню нових робочих місць.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: