Сегодня

Поступова активізація діяльності підприємств промислового комплексу забезпечила зростання заробітної плати майже на всіх промислових підприємствах Сєвєродонецька.

0
Поступова активізація діяльності підприємств промислового комплексу забезпечила зростання заробітної плати майже на всіх промислових підприємствах Сєвєродонецька.


Поступова активізація діяльності підприємств промислового комплексу забезпечила зростання заробітної плати майже на всіх промислових підприємствах Сєвєродонецька.Депутати Сєвєродонецької міської ради розглянули підсумки роботи підприємств промислового комплексу міста Сєвєродонецьк за 2011 рік. Так, минулого року спостерігався приріст обсягів промислового виробництва та реалізації продукції. Про це повідомляє відділ по роботі з засобами масової інформації Сєвєродонецької міської ради.
У 2011 році промисловим комплексом міста реалізовано промислової продукції 8,2% від обсягів по області. Найбільша частка реалізованої продукції приходиться на хімічне виробництво – 84%. Обсяг реалізації у галузі машинобудування складає 6,5%, іншої неметалевої мінеральної продукції – 1,4% (до цієї галузі відносяться підприємства будівельних матеріалів), готових металевих виробів – 0,9%, у виробництві харчових продуктів складає 0,4% від загального обсягу реалізованої продукції. На підприємствах з виробництва і розподілення електроенергії, теплової енергії та води приходиться 5,8% реалізованої продукції.
Поступова активізація діяльності підприємств промислового комплексу забезпечила зростання заробітної плати майже на всіх промислових підприємствах Сєвєродонецька. Середня заробітна плата штатних працівників по Луганській області за 2011 рік склала 2742 грн., по місту – 2748 грн. На промислових підприємствах міста вона також на належному рівні. Достатньо високий рівень заробітної плати на підприємствах хімічної галузі та машинобудування.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: