Сегодня

Завдяки роботі державних інспекторів праці на Луганщині заборгованість із виплати зарплати зменшилась більш ніж на 30,5 млн. грн.

0
 (голосов: 0)
Завдяки роботі державних інспекторів праці на Луганщині заборгованість із виплати зарплати зменшилась більш ніж на 30,5 млн. грн.
З початку 2013 року державними інспекторами праці проведено 1628 перевірок додержання законодавства про працю у понад 1264 суб’єктах господарювання. На вимоги державних інспекторів праці 18321 працівнику погашено заборгованість із виплати заробітної плати на суму понад 30,5 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба Територіальної державної інспекції з питань праці у Луганській області. На перевірених підприємствах області було виявлено 5241 порушення законодавства про працю. Порушення трудових прав працівників встановлені майже на всіх перевірених підприємствах (89%). Найчастіше порушуються норми законодавства з оплати праці (понад 2517 порушень, або 48%), робочого часу та відпочинку (понад 872 порушень, або 18,6%), трудових договорів (понад 690 порушень, або 13,1%). За 11 місяців 2013 року ТДІзПП позитивно розглянуто 1526 заяв, звернень, скарг працівників та роботодавців. За результатами перевірок складено та передано до суду 678 протоколів про адміністративні правопорушення. Загальна сума накладених судами адміністративних штрафів складає 289,33 тис. грн. За невиконання законних вимог посадових осіб ТДІзПП щодо усунення виявлених порушень законодавства про працю державними інспекторами праці винесено 246 постанов про накладення адміністративних штрафів на суму 226,8 тис. грн. Загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 924 керівника підприємств-порушників законодавства про працю. Загальна сума накладених судами та державними інспекторами праці штрафних санкцій становить понад 516,13 тис. грн. Крім того, державними інспекторами праці внесено 384 подання роботодавцям про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності, матеріали 222 перевірок передані до правоохоронних органів для відповідного реагування. Проблеми соціального та економічного характеру вирішуються за допомогою впливу засобів масової інформації шляхом інформування населення про застосування заходів впливу до порушників законодавства про оплату праці, надання рекомендацій щодо можливих законодавчих шляхів вирішення питання стягнення з роботодавця заборгованих коштів. Для більш повного інформування громадян про їх трудові права до засобів масової інформації спрямовано 466 матеріалів, які стосуються результатів роботи ТДІзПП та роз’яснень положень трудового законодавства. З керівниками та відповідальними особами підприємств проведено 1627 семінарів, нарад з питань роз’яснення норм чинного законодавства про працю, у тому числі мотивації до легальної продуктивної зайнятості.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: