Сегодня

Гей-скандал в «УДАРе»: волынской организации партии больше не существует?

0
Гей-скандал в «УДАРе»: волынской организации партии больше не существует?
Гей-скандал в «УДАРе»: волынской организации партии больше не существует?Сенсационное заявление было размещено сегодня на сайте Волынской областной организации партии «Удар» в Фейсбук.
Речь в нем идет о том, что Волынская областная организация в полном составе выходит из партии «Удар», передает ресурс kordon.org.ua.
В качестве причины такого чрезвычайного шага называют развратное поведение Виталия Портникова, известного журналиста и активиста Евромайдана. Речь идет о резонансном видео, на котором человек, очень похожий на Виталия Портникова, принимает участие в гомосексуальном половом акте с молодым человеком. Полный текст заявления: Сьогодні, 19 грудня 2013 року, волинська обласна організація партії "Удар" в повному складі виходить з партії "Удар".
Причиною цього надзвичайного кроку є розпусна поведінка деяких представників опозиційних сил, яки вважають себе нашими політичними партнерами. Гомосексуалізм та педофілія є несумісними з релігійними та моральними традиціями Волині.
На превеликий жаль, до нас надійшло відео, де відомий журналіст та активіст Євромайдану Віталій Портников вдається до огидливої розпусти. Це той самий Віталій Портников, який стояв на Євромайдані поряд з лідерами опозиції Віталієм Кличком, Арсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком! Але європейська толерантність та нахабна розпуста це не одне й те ж. Особливо ми обурені тим, що це огидливе відео за участю Портникова було розміщено на порносайті у вільному доступі в Інтернеті, де його можуть побачити неповнолітні.
Ми рішуче засуджуємо огидливу поведінку Портникова! Та ми вимагаємо, щоб Віталій Кличко та інші лідери опозиційних сил негайно зробили те саме! Ми також сподіваємось, що нашу позицію поділяють усі здорові сили нашої країни! Сам Виталий Портников и лидеры оппозиционных сил пока что не доступны для комментариев по этому поводу, уточняет kordon.org.ua. Нам также не удалось дозвониться до областной организации партии Удар.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: