Сегодня

Президент доручив Уряду підготувати зміни до Держбюджету з метою послідовного впровадження соціальної політики щодо підвищення стандартів життя.

0
Президент доручив Уряду підготувати зміни до Держбюджету з метою послідовного впровадження соціальної політики щодо підвищення стандартів життя.


Президент доручив Уряду підготувати зміни до Держбюджету з метою послідовного впровадження соціальної політики щодо підвищення стандартів життя.Як повідомляє прес-служба Президента України Віктора Януковича, Глава держави доручив Уряду забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів, які стосуються змін до Держбюджету-2012 та деяких інших законодавчих актів.
Відповідне доручення Глава держави дав Прем’єр-міністру Миколі Азарову з метою послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя людей.
Зокрема. з 1 травня 2012 року має бути забезпечене проведення перерахунку пенсій, призначених та перерахованих до 2008 року, із застосуванням показника середньої зарплати на одну застраховану особу в цілому в Україні за 2007 рік, з якої сплачено страхові внески.
Також заплановано встановити розмір підвищення до пенсій членам сімей померлих інвалідів війни на рівні 42% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та збільшити розміри підвищень до пенсій відповідним категоріям учасників війни, передбаченим законом, з 10% до 15% та з 15% до 20%.
Йдеться також про підвищення розміру щорічної разової грошової допомоги, передбаченої Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що виплачується у 2012 році: інвалідам війни І групи – до 2200 грн., II групи – до 1920 грн., III групи – до 1720 грн..
Крім того, до 1 вересня 2012 року протезами та колісними кріслами мають бути забезпечені всі інваліди із вадами опорно-рухового апарату, які цього потребують тощо.
З повною версією відповідного доручення можна ознайомитися тут: http://www.prezident.gov.ua/documents/14588.html.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: