Сегодня

Сєвєродонецьке тролейбусне управління – одне з кращих підприємств в Україні у своїй галузі.

0
Сєвєродонецьке тролейбусне управління – одне з кращих підприємств в Україні у своїй галузі.


Сєвєродонецьке тролейбусне управління – одне з кращих підприємств в Україні у своїй галузі.Сєвєродонецьке тролейбусне управління – одне з кращих підприємств в Україні у своїй галузі. Про це повідомляє відділ по роботі з засобами масової інформації Сєвєродонецької міської ради.
Корпорація підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» підбила підсумки огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за показниками роботи у ІV кварталі 2011 року.
У заході взяли участь 24 підприємства. Після розгляду показників їх роботи конкурсна комісія присудила II місце у третій групі Сєвєродонецькому тролейбусному управлінню (начальник Валерій Бринза) та нагородила підприємство грамотою Корпорації «Укрелектротранс».
Керівникам підприємств міськелектротранспорту України було рекомендовано і надалі спрямовувати зусилля трудових колективів на високий рівень роботи.
Нагадаємо, що конкурс проводиться з метою стимулювання діяльності експлуатаційних підприємств міського електротранспорту України з забезпечення безперебійного та безпечного перевезення пасажирів, підвищення економічної ефективності роботи підприємств, економії енергоресурсів, поліпшення умов праці, безпеки руху та стану техніки безпеки на виробництві.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: