Сегодня

МОЗ працює над питаннями підвищення оплати праці та покращенням соціального захисту медичних працівників.

0
МОЗ працює над питаннями підвищення оплати праці та покращенням соціального захисту медичних працівників.


МОЗ працює над питаннями підвищення оплати праці та покращенням соціального захисту медичних працівників.Питання щодо підвищення оплати праці та покращення соціального захисту медичних працівників є одними із пріоритетних завдань діяльності Міністерства охорони здоров’я України. Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.
На сьогодні Міністерством охорони здоров’я розроблена низка пропозицій щодо покращення фінансового становища медиків, а саме: - встановити медичним працівникам, які працюють у сільській місцевості, надбавку у розмірі 50% до посадового окладу; - встановити винагороду за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків у розмірі посадового окладу; - встановити щомісячну надбавку за престижність праці у розмірі 20% посадового окладу, що мають тільки педагогічні працівники.
Окрім цього, у регіонах, які є учасниками пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я, для створення економічної мотивації поліпшення якості медичних послуг, буде впроваджена нова система оплати. Вона передбачає зміну оплати праці медиків, які надають первинну медичну допомогу за рахунок виділення двох складових: постійної (на основі Єдиної тарифної сітки), змінної – залежно від обсягу і якості наданої медичної допомоги. Запровадження нової системи оплати праці надасть можливість, з одного боку, покращити якість медичної допомоги для населення, з іншого – суттєво збільшити заробітну плату лікаря первинної ланки у разі покращення її якості та обсягу.
Вирішення на першому етапі реформування питання щодо запровадження мотивації медичних працівників закладів охорони здоров’я первинного рівня стимулюватиме їх до належного виконання посадових обов’язків та надання якісних послуг населенню.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: