Сегодня

Олімпійський урок «Футбол – улюблена гра мільйонів» пройшов у Луганську.

0
Олімпійський урок «Футбол – улюблена гра мільйонів» пройшов у Луганську.


Олімпійський урок «Футбол – улюблена гра мільйонів» пройшов у Луганську.Як повідомляє обласна бібліотека для юнацтва, днями у бібліотеці відбувся перший олімпійський урок «Футбол – улюблена гра мільйонів», в якому взяли участь восьмикласники середньої школи №2.
На початку заходу старшокласники познайомилися з історією виникнення Олімпійських ігор. Найяскравіші події та розвиток Олімпійських ігор від найперших днів до сьогодення викладено в книзі «У Олимпийской черты» (автори – А.Волошин, Ф.Ксензенко); імена, що ввійшли в історію Олімпізму, представляє випуск «100 Великих Олимпийских чемпионов»; докладну інформацію про всі види спорту надає «Энциклопедия для детей. Спорт» видавництва «Аванта+» та багато інших видань, які читальний зал має у своєму розпорядженні для відвідувачів бібліотеки.
Історія виникнення та відеорозповідь про легенди світового футболу стали підготовчим етапом до вікторини «Знавці футболу». У змаганні знавців взяли участь дві команди: «Яблуко» й «Апельсин». Підсумковий рахунок 21:22 вивів «Апельсин» у переможці. Команда отримала у подарунок футбольний календар «Євро-2012», а капітан команди залишив свій автограф на футбольному м’ячі ФК «Заря», який минулого року подаровано бібліотеці спеціально до «Євро».
Слід зазначити, що його ведучими були три дівчини, а серед учасників змагання були переважно дівчата, проте вони показали себе досить обізнаними знавцями та футбольними уболівальниками. Якщо пригадати статистику, то на планеті нараховується близько 250 млн. осіб, які є футбольними уболівальниками, а 20 млн. з них – це жінки. Відтепер і луганські школярки, і бібліотекарки на олімпійському уроці долучаються до цієї багаточисленної «команди».
Зустріч відбулася у рамках заходів на виконання рішення Уряду щодо проголошення 2012 року Роком спорту та здорового способу життя, проведення Євро-2012, участі наших спортсменів у літній Олімпіаді та Паралімпіаді в Лондоні.
Бібліотека запрошує всіх бажаючих взяти участь у майбутніх олімпійських уроках. Телефони для довідок: 55-17-46, 050-93-44-177.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: