Сегодня

Засудженому на довічне покарання намагалися передати спиртне

0
 (голосов: 0)
Засудженому на довічне покарання намагалися передати спиртне Засудженому на довічне покарання намагалися передати спиртне

У Слов’яносербській виправній колонії (№ 60) попереджено спробу передачі засудженим спиртовмісної речовини.

 

Проце повідомили у прес-службі Управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області.

 

В установах виконання покарань Луганської області триває робота щодо перекриття каналів надходження до засуджених заборонених предметів, речей та речовин. Значна увага персоналом приділяється огляду посилок та передач, які надходять на адресу засуджених.

 

Так, 31 січня 2014 року під час огляду вмісту посилки, яка надійшла на ім’я засудженого до довічного позбавлення волі К., 1967 року народження, від громадянина М., мешканця м. Сімферополь, АР Крим, співробітниками відділу нагляду і безпеки Слов’яносербської виправної колонії (№ 60), було виявлено та вилучено 40 металевих банок з-під рибної консерви «Сардини», об’ємом 250 грамів, в яких знаходилась спиртовмісна рідина червоного кольору. Загальний об’єм рідини становив 10 літрів.

 

Вказаний факт вилучення є не одиничною спробою передачі заборонених речовин. Всього з початку 2014 року в установах Луганської області вилучено при спробі доставки на територію об’єктів 153,5 літрів спиртного.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: