Сегодня

У 2014 році вперше за весь час існування Укрзалізниці буде придбано рекордну кількість електровозів, більшість з яких буде виготовлено «Луганськтепловозом».

0
 (голосов: 0)
У 2014 році вперше за весь час існування Укрзалізниці буде придбано рекордну кількість електровозів, більшість з яких буде виготовлено «Луганськтепловозом».
У 2014 році Укрзалізниця планує придбати 59 вантажних електровозів. Про це сьогодні під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України заявив Міністр інфраструктури Володимир Козак, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури. «Одне з головних завдань у процесі розвитку залізничного транспорту – оновлення локомотивного парку, амортизація якого на сьогодні складає близько 90%. Тому цьогоріч заплановано придбати 59 електровозів. Це найбільша кількість електровозів, яку закупить Укрзалізниця за один рік за весь час свого існування», – розповів Володимир Козак. За його словами, більшість електровозів буде виготовлено на території України – «Луганськтепловозом». Відтак локалізація виробництва у 2014 році складе 30-40%, а наступного року має досягти близько 80%. Окрім цього, як зазначив Міністр інфраструктури, Укрзалізниця у поточному році придбає близько 2 тисяч вантажних вагонів, у тому числі піввагонів та 16 колійних машин. Уся техніка закуповуватиметься за власні кошти Укрзалізниці, кредитні запозичення та на умовах фінансового лізингу. Також залізничники не припиняють роботу щодо організації виробництва у Запоріжжі сучасних електровозів спільно із компанією «ŠKODA TRANSPORTATION a.s.».

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: