Сегодня

Олег Акімов: Із ріку в рік із обласного бюджету на підтримку 9 ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств Луганщини виділяється понад 6 млн. грн.

0
 (голосов: 0)
Олег Акімов: Із ріку в рік із обласного бюджету на підтримку 9 ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств Луганщини виділяється понад 6 млн. грн.
«Ми не плануємо закривати жодну ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств, яким надається фінансова підтримка з обласного бюджету», – так прокоментував інформацію регіональних електронних ЗМІ про можливе закриття таких об’єктів начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Олег Акімов. Що стосується безпосередньо їхньої фінансової підтримки з облбюджету, то, за його словами, з метою забезпечення стабільної роботи тренерсько-викладацького складу спортивних шкіл у бюджеті на 2014 рік до 1 квітня 2014 року передбачені видатки на утримання ДЮСШ ФСТ у сумі 1385,6 тис. грн. (обов’язкові виплати). «Загалом, із ріку в рік із бюджету Луганщини на підтримку 9 ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств виділяється понад 6 млн. грн.», – розповів керівник профільного управління. Згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 10.12.2013 року затверджено Положення про надання категорій спортивним школам. Власниками та засновниками шкіл, котрі знаходяться на фінансовій підтримці обласного бюджету, є фізкультурно-спортивні товариства. Згідно уставних документів фінансування спортивних шкіл здійснюється не тільки з бюджету, а й за рахунок коштів засновника, за рахунок коштів від надання платних послуг, благодійних внесків та інших надходжень, які не заборонені законодавством. «З метою більш плідної роботи ДЮСШ ФСТ управлінням, спільно з керівництвом ФСТ, розглядаються пропозиції щодо ефективного використовування коштів обласного бюджету. При цьому закриття шкіл ми вважаємо недопустимим і, звісно, нічого подібного не плануємо», – зазначив Олег Акімов.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: