Сегодня

УСБУ у Луганській області звернулося до мешканців регіону

0
 (голосов: 0)
УСБУ у Луганській області звернулося до мешканців регіону УСБУ у Луганській області звернулося до мешканців регіону

Ситуація, яка склалася на сьогодні в Україні, свідчить про спроби окремих політиків, представників органів місцевого самоврядування, лідерів громадських об’єднань, радикально налаштованих осіб, створити підґрунтя для ескалації громадянського конфлікту, поширення автономістських і сепаратистських настроїв серед населення.

 

Протягом останнього часу в окремих регіонах держави мають місце публічні заклики, що посягають на територіальну цілісність і недоторканість України. Зазначена інформація, оприлюднена через ЗМІ, призводить до розпалювання ворожнечі, як на території Луганської області, так і всій держави та здатна дестабілізувати ситуацію в країні, порушити громадський порядок.

 

Згідно з чинним законодавством, Службою безпеки вживаються заходи з припинення посягань на територіальну цілісність і недоторканність України та притягнення причетних до такої діяльності осіб до кримінальної відповідальності.

 

З метою попередження проявів сепаратизму на території регіону в Управлінні СБУ в Луганській області цілодобово діє телефон гарячої лінії: (642) 58-35-52. За цим номером луганчани й мешканці області можуть звернутися до оперативного чергового Служби безпеки України та повідомити інформацію щодо проявів з ознаками посягання на територіальну цілісність України, загроз державній безпеці, загроз терористичного характеру та з інших питань, які входять до компетенції Служби безпеки.

 

Прес-служба Управління СБУ в Луганській області

 

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: