Сегодня

У Новопсковському районі відбувся тренінг щодо розвитку демократії участі та громадського сприяння зайнятості населення.

0
 (голосов: 0)
У Новопсковському районі відбувся тренінг щодо розвитку демократії участі та громадського сприяння зайнятості населення.
На Луганщині продовжується серія тренінгів для представників громадськості, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади за темою: ««Розбудовуємо правову країну: рішення місцевих проблем спільними зусиллями влади та територіальних громад». За інформаційної підтримки Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка» провела такий захід і у Новопсковському районі. Тренінг відбувся в Новопсковському районі за участю заступника голови громадської ради при облдержадміністрації, голови Луганської обласної громадської правозахисної жіночої організації «Чайка» Лариси Заливної, членів громадської ради при Новопсковській райдержадміністрації, представників районного центру зайнятості, держкомзему, депутатів. Під час заходу були розглянуті питання розвитку демократії участі, зокрема, сучасних підходів, інструментів і механізмів співпраці влади та громадськості. Крім того, учасники обговорили шляхи громадського сприяння контролю земель запасу, захисту прав людини на етапі виконання судових рішень та громадське сприяння трудовій зайнятості населення в сільській місцевості.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: