Сегодня

У Кремінському районі підбито підсумки конкурсу творів-мініатюр, малюнків та поробок «Христос воскрес – і дух наш воскресає!»

0
 (голосов: 0)
У Кремінському районі підбито підсумки конкурсу творів-мініатюр, малюнків та поробок «Христос воскрес – і дух наш воскресає!»
23 квітня, на Пасхальному тижні, у Кремінському районному будинку культури пройшла церемонія вшанування дипломантів районного дитячого конкурсу творів-мініатюр, малюнків та поробок «Христос воскрес – і дух наш воскресає!». Цього року на розгляд журі було надано 45 творів та віршів на запропоновані організаторами теми, 80 малюнків, 130 поробок. Участь у конкурсі взяли учні загальноосвітніх шкіл та школи-гімназії, трьох шкіл-інтернатів, вихованці дитячих навчальних закладів та закладів позашкільної освіти. Учасників церемонії – а це 31 дипломант різних ступенів, представники учнівських колективів, педагогічні працівники, духовенство – вітали голова районної ради Юлія Назаренко, заступник голови райдержадміністрації Юрій Єременко, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Горбачова, директор дитячої художньої школи Світлана Гарькавець, директор районного будинку дитячої творчості Надія Дудіна. Голова районної ради відзначила дипломами організаторів найбільш активних учасників дитячого конкурсу: районний будинок культури, школу-гімназію, санаторну школу-інтернат, а також Бараниківську ЗОШ. Пасхальні вітання лунали цього дня і від духовенства – благочинного Рубіжанського церковного округу УПЦ, намісника Варварівського чоловічого Свято-Іллінського монастиря архімандрита Іоасафа, благочинного Кремінського церковного округу УПЦ, настоятеля Кремінського Свято-Покровського Храму ієромонаха Матфія, настоятеля Кремінського Свято-Троїцького Храму протоієрея Володимира Попова. Церемонія нагородження супроводжувалась виступами кращих дитячих колективів районного будинку культури та викладачів дитячої музичної школи. У фойє будинку культури функціонувала виставка малюнків та поробок учасників конкурсу. Організаторами конкурсу, який проводився на Кремінщині в сьомий раз, виступили Кремінська районна державна адміністрація та Кремінська районна рада.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: