Сегодня

Затверджено новий склад обласного оперативного штабу для координації дій при НС, пов'язаних з пожежною небезпекою в екосистемах.

0
 (голосов: 0)
Затверджено новий склад обласного оперативного штабу для координації дій при НС, пов'язаних з пожежною небезпекою в екосистемах.
Як повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації, затверджено новий склад обласного оперативного штабу для координації дій з проведення заходів і мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною небезпекою в екосистемах. Пожежі у природних екосистемах – одна з основних загроз спекотного періоду. З метою запобігання загорянням проводиться ряд заходів із попередження та мінімізації негативних наслідків лісових та степових пожеж. Рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 26.03.2014 року №4 затверджено План дій щодо попередження та ліквідації пожеж у лісах Луганської області в пожежонебезпечний період 2014 року. Одним із заходів плану є створення обласного та місцевих оперативних штабів для координації дій з проведення заходів і мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою в екосистемах. Розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.04.2014 року №247 затверджено новий склад штабу та внесено зміни до Положення про нього. Виконуючого обов'язки начальника управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Віктора Виговського призначеного заступником керівника штабу.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:
'>
BB-cсылка:

Прямая ссылка: