Сегодня

Луганські "сепаратисти" образились на Путіна, та не вважають себе ворогами України, - Бригінець

0
Луганські "сепаратисти" образились на Путіна, та не вважають себе ворогами України, - Бригінець
Нардеп Олександр Бригинець пише, що луганські проросійські активісти обурені заявою Путіна та відсутністю в регіоні "Правого сектору". Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбук. - Щойно на прохання активіста «Української справи» я поспілкувався із луганським сепаратистом, що мешкає в одному з районів Луганщини. Ось що він мені розповів:
1. Захоплень місцевої влади чи адміністрацій не відбувається тому, що міліція і чиновники при щонайменшому тиску зразу переходять на бік сепаратистів. Це, на його думку, схоже на кримський сценарій.
2. Сепаратисти деморалізовані відмовою Путіна підтримати референдум за незалежність Луганщини. Вони вважають його зрадником.
3. Найбільше руйнує сепаратизм те,що на Луганщину не приїхали Правий сектор і Самооборона Майдану, яким усіх лякали. Мій співрозмовник взяв зброю саме для того, щоб захистити своє містечко від ПС і СМ.
4. Всіх озброєних сепаратистів в районі 70-80. Керує нібито кримчанин, але насправді – це росіянин. Ще близько 20 людей – це кримінальні елементи, що отримують гроші за свою терористичну діяльність. Ще близько 50 – це добровольці з армійським минулим, які взялися за зброю щиро, щоб захистити свій дім. Ці добровольці вже кілька разів намагалися скласти зброю, але їх отримають на гачку, залякуючи участю в сепаратистському угрупуванні, за що світить серйозне ув’язнення. Він не може скласти зброю, оскільки тоді хоч із міста тікай або в тюрму. Він дуже хоче, щоб ситуація нормалізувалася. Його взагалі не цікавить приєднання до Росії. Він розуміє, що його обдурили, але розв’язати цю ситуацію сам не може. Він впевнений, що таких як він безліч не Луганщині і попросив зв’язатися зі мною саме для того, щоб я пояснив цю ситуацію громаді.
«Ми не вороги Україні. Нас просто використали і загнали у глухий кут», - говорить він.
Впевнений, що ця історія додає нам більшого розуміння, що відбувається на Луганщині.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: