Сегодня

Луганським зекам намагалися передати гроші, спиртне та телефони

0
 (голосов: 0)
Луганським зекам намагалися передати гроші, спиртне та телефони Луганським зекам намагалися передати гроші, спиртне та телефони

Протягом травневих свят до виправних установ області намагались передати 469 гривень та 27 літрів спиртних напоїв.

 

Про це повыдомляє прес-служба ДПтС України в Луганській області.


З метою забезпечення правопорядку в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах управління ДПтС України в Луганській області, недопущення надзвичайних подій, забезпечення швидкого реагування на зміни в оперативній обстановці з 09.00 години 30 квітня 2014 року до 09.00 години 10 травня 2014 року було переведено особовий склад управління ДПтС України в Луганській області на посилений варіант несення служби та введено в дію операції під умовними найменуваннями „Щит”.

 

Під час спецоперацій співробітниками установ області проводилась відповідна попереджувальна робота, спрямована  на виявлення засуджених, схильних до виготовлення, придбання, зберігання та розповсюдження заборонених предметів та втягування персоналу в неслужбові стосунки, родичів засуджених та інших осіб, які займаються доставкою або схильні до постачання заборонених предметів. Також проводилась профілактична робота по виявленню місць виготовлення або зберігання заборонених предметів.

 

У ході проведення операції під умовним найменуванням „Щит” попереджено 39 спроб передачі заборонених предметів засудженим. Зокрема, при спробі доставки  до забороненої зони було вилучено 27 літрів спиртних напоїв, 469 гривень та 35 одиниць мобільних телефонів.

 

Було виявлено 3 спроби передачі наркотичної речовини. Так, у  Перевальській виправній колонії (№ 15) під час огляду вмісту посилки у пачці з харчовою содою виявлено та вилучено речовину сіро - зеленого кольору рослинного походження. У цій же установі при огляді передачі засудженому, співробітниками було виявлено, що лимони пропитані невідомою речовиною коричневого кольору із різким запахом. У Чорнухинській виправній колонії (№ 23) під час огляду передачі було виявлено п’ять цукерок, всередині яких були сховані п’ять поліетиленових згортків із  речовиною темного кольору. У всіх трьох випадках вилучена речовина направлена для проведення експертизи.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: