Сегодня

«Автобус-2014»

0
 (голосов: 0)
«Автобус-2014» «Автобус-2014»

З 20 травня по 20 червня 2014 року на території держави проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Автобус-2014» .

 

Ці заходи проводяться з метою профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів, здійснення державного контролю за дотриманням автопідприємствами законодавства у сфері безпеки дорожнього руху й притягнення до відповідальності посадових осіб автопідприємств, якими допущені порушення у зазначеній сфері, у період

Для проведення перевірок дотримання перевізниками та водіями автобусів вимог безпеки дорожнього руху створені спільні мобільні групи із числа співробітників Державтоінспекції, стройових підрозділів ДПС ДАІ, Управління Укртрансінспекції у Луганській області.

 

Перевірки здійснюються під час контролю нерегулярних перевезень до місць відпочинку громадян, на автовокзалах, автостанціях, автодорогах, залізничних переїздах, у місцях відстою автобусів, у тому числі на великих оптових ринках, а також у місцях їх зберігання та обслуговування.

 

У взаємодії з Департаментом освіти та науки обласної державної адміністрації під час організації та здійснення перевезень дітей до місць відпочинку, на екскурсії тощо з боку Державтоінспекції буде посилено контроль за дотриманням вимог безпеки.

 

Робота нарядів ДПС ДАІ скерована на документування допущених водіями автобусів грубих порушень Правил дорожнього руху.

 

За допомогою пересувних діагностичних пунктів ДАІ,  під час експлуатації транспортних засобів буде зосереджено увагу на їх технічному стані, особливо рухомого складу, що задіяні для перевезення пасажирів.

 

Прес-служба УДАІ  ГУМВС України  

у Луганській області

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: