Сегодня

Амністія триває: 197 засуджених звільнено у Луганській області

0
 (голосов: 0)
Амністія триває: 197 засуджених звільнено у Луганській області Амністія триває: 197 засуджених звільнено у Луганській області

Керівництвом управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області спільно з органами судової влади забезпечено неухильне виконання вимог Закону України «Про амністію у 2014 році» та активізовано роботу щодо направлення матеріалів до суду.

 

В першій редакції під дію Закону України «Про амністію у 2014 році» підпадало 123 особи або 1,2 % від загальної маси засуджених. Відповідно до змін у Закони України «Про амністію у 2014 році» та «Про застосування амністії в Україні», які набули законної чинності 14 травня, коло осіб, до яких можливе застосування амністії, суттєво збільшилося.

 

Чисельність осіб, які підпадають під дію Закону становить  1368 засуджених, що становить майже 14% від загальної кількості осіб, які відбувають покарання у пенітенціарних установах Луганської області, з них під звільнення від відбування покарання підпадають 1180 засуджених та під скорочення терміну – 188 осіб.

Щодо кожної з цих осіб уважно вивчається вирок суду, інші документи, які мають значення при застосуванні амністії. Наразі  до суду направлено 1308 матеріалів, з яких розглянуто 543 матеріали. Відповідно до рішення суду, 197 засуджених звільнено від відбування покарання, 152 - скорочено строк покарання, 8 засудженим відмовлено у застосуванні амністії за їх заявою.

 

Серед засуджених, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, 795 осіб підпадають під дію ЗУ «Про амністію у 2014 році». Територіальними підрозділами КВІ направлено 771 матеріал до судових органів для застосування амністії до підоблікових осіб. Відповідно до вироків суду, на сьогодні від відбування покарання звільнено 301 особу, сімом засудженим скорочено термін покарання, 36 особам відмовлено у застосуванні амністії.

 

Прес-служба управління ДПтС України в Луганській області

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: