Сегодня

Знак оклику фестивалю

0
Знак оклику фестивалю
Знак оклику фестивалю

У Полтаві пройшов відкритий всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «В гостях
у М.В. Гоголя» — на честь 200-річчя письменника.
Сюди були запрошені колективи, що мають у своєму репертуарі гоголівські постановки, із Запоріжжя, Харкова, Сімферополя, Донецька. Луганщину представляв обласний академічний український музично-драматичний театр, який привіз виставу Володимира Московченка «Тарас Бульба».
Саме цією виставою завершувалися урочисті та творчі заходи, і постановка луганчан, на думку глядачів, стала знаком оклику фестивалю.
Місцевий Палац дозвілля «Листопад» був заповнений вщент, люди сиділи навіть на сходинках у проході. А потім аплодували стоячи. Ось деякі відгуки і враження полтавців.
«Сьогодні ми побачили, що таке українське козацтво. Яка сила, який дух, яка любов до рідної землі! Це все зуміли донести до нас чудові актори…»
«Игра актеров великолепна. Молодцы луганчане! А Тарас — просто супер! Голубович — лучший! Так держать!»
«Постановка зроблена на такому високому рівні. Дякую вам за вашу працю велику. А ми візьмемо з вас приклад і понесемо нашу державу до Європи».
«Неперевершено! Вражаюче! Ця вистава — гімн Україні, її славному минулому…»
«Це чудово, що в Луганську, російськомовному місті, живуть справжні козаки…»
Наступного дня луганчан запросили на екскурсію Полтавою, пропонували частіше приїжджати з гастролями. До речі, наш український театр був у цьому місті вперше. А ще деякі з колег просилися до луганської трупи — такої креативної та майстерної.

16.04.2009 г.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: