Сегодня

Сайт візитівка — особисте представництво в Інтернеті

Сайт візитівка — особисте представництво в Інтернеті
Офіційні сайти — це не тільки торгівельні онлайн-платформи, інформаційні або довідкові ресурси стосовно якогось питання. Певну кількість з них складають так звані сайти візитки. Як правило, ресурс представляє собою віртуальну моносторінку, де міститься найнеобхідніша інформація про компанію, продукцію чи послугу. Завдання таких сайтів — привернути увагу користувача, облегшити пошук необхідної інформації, надати максимум інформаційної користі. Сайт візитка недорого обійдеться у будь-якому разі. Адже платформа не вимагає багато віртуального місця, докладання великих зусиль при створенні інтерфейсу чи «движку». Таку послугу пропонує digital-компанія NETWORK-STUDIO.
Від клієнта вимагається:
чітке завдання щодо концепції сайту;
надання інформації, необхідної для формування контенту сторінки;
узгодження щодо дизайну, оформлення, набору основних функцій;
виконання фінансових зобов'язань щодо замовлення IT-послуг.
Все інше — професійні задачі для команди розробників: графічних дизайнерів, Інтернет-маркетологів, програмістів, авторів. Компанія-розробник пропонує комплексне виконання робіт, куди, окрім підготовки дизайн-макету сайту візитівки, входять:
надання домен-хостингу (реєстрація імені сторінки, розміщення на сервері);
просування проекту в Інтернеті (використовуються різні форми просування, розкрути та піару);
технічне та контекстне обслуговування під час реалізації проекту та подальшого функціонування.
Виходить, що клієнт замовляє не одну, а одразу декілька професійних послуг, а сплачує, як за одну. До речі, є можливість обрати пакет за бажанням: стартовий, базовий, оптимальний чи бізнес. Щодо вартості - актуальні ціни за послуги на сайті IT-компанії.
Інтернет — це дуже потужне сучасне джерело комунікацій. Тому всі без винятку намагаються використовувати його ресурси для реалізації своїх цілей. Якщо компанія не є Інтернет-бізнесом (а таких немало), то в неї немає потреби замовляти складний сайт. Достатньо отримати віртуальне представництво у вигляді якісного сайту візитки. Це створює можливість збільшення кількості потенційних користувачів (клієнтів) у рази. Сучасність підтверджує цю статистику: все більше людей звертаються до Інтернету у пошуках довідкової інформації, контактів, товарі, послуг тощо.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: