Сегодня

Віце-прем’єр-міністр поставив завдання перевести роботу підприємств, що забезпечують функціонування систем життєзабезпечення, на посилений режим з цілодобовим чергуванням.

0
 (голосов: 0)
Віце-прем’єр-міністр поставив завдання перевести роботу підприємств, що забезпечують функціонування систем життєзабезпечення, на посилений режим з цілодобовим чергуванням.
Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул поставив завдання головам облдержадміністрацій, міським головам, керівникам підприємств теплокомуненерго, водопостачання, газопостачання, електроенергетики, дорожнього господарства та державної служби з надзвичайних ситуацій забезпечити стабільне функціонування систем життєзабезпечення. Про це повідомляє його прес-служба. Зокрема, керівники мають взяти під особистий контроль роботу систем життєзабезпечення населення. Перевести роботу підприємств на посилений режим з цілодобовим чергуванням, забезпечити цілодобову наявність аварійних бригад. При виникненні будь-яких аварійних ситуацій для надання необхідної допомоги оперативно повідомляти в Центральну диспетчерську Мінрегіону. Завтра, 3 грудня 2013 року о 14:00, Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул та Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко проведуть Всеукраїнську селекторну нараду з питань забезпечення стабільного функціонування систем життєзабезпечення. У нараді також візьмуть участь керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державної служби з надзвичайних ситуацій та керівники регіонів.

Метки: Віце, прем’єр, міністр, поставив, завдання, перевести, роботу, підприємств, забезпечують, функціонування, систем, життєзабезпечення, посилений, режим, цілодобовим, чергуванням{keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.