Сегодня

Як СТБ рятує сім’ї

0
 (голосов: 1)
Як СТБ рятує сім’ї Як СТБ рятує сім’ї

В Україні відсоток розлучень у 2013-му році досяг 61%. Велика частина припадає на молоді пари. З кожним роком цей показник зростає з неймовірною швидкістю. Ще п'ять років тому цифра була менш критична — 37%. Що ж відбувається? Невже ми маємо ставитися до цих фактів як до варіанту норми? Експерти телеканалу СТБ запевняють, що розлучення — це не вирішення проблеми!

 

«Врятуйте нашу сім'ю» — проект із такою назвою ось уже два роки в ефірі СТБ. Героями цієї соціальної програми є сімейні пари, які знаходяться на крок від розлучення. Зіткнувшись із проблемами, вони не завжди знаходять сили їх подолати і зберегти сім’ю. Але це цілком можливо зробити, якщо є бажання.

 

Психологи проекту дають усі необхідні рекомендації і поради, які допоможуть парі зміцнити свої почуття і стосунки! Наприклад, задля того, аби краще зрозуміти один одного, головні герої проекту на один день міняються «місцями»: чоловік виконує суто жіночу роботу, а дружина — виконує обов’язки свого чоловіка.

 

— У кожної родини, яка до нас звернулася, відносини після проекту налагодилися. Тому опускати руки не варто, у вас завжди є шанс все виправити, — стверджує ведучий і психолог проекту Дмитро Карпачов. На його переконання, запорука порозуміння — можливість подружжя обмінятися ролями.

 

Також, під час участі у проекті, на долю пари випадають нелегкі випробування, проте лише подолавши їх чоловік із дружиною починають цінувати один одного і поважати!

Зазначимо, що цей проект має велику соціальну значимість, адже в його основі лежить саме пропаганда справжніх сімейних цінностей! Поради професійних психологів стають гарним фундаментом для міцних родин та здорового українського суспільства!

 

Тому, якщо ви стали чужими один одному, забули, що таке взаємоповага і взаєморозуміння, проте заради свого кохання і щастя готові спробувати почати все з початку, обов’язково зверніться до нас! Перший крок, який треба зробити — це заповнити анкету на сайті телеканалу СТБ – проект «Врятуйте нашу сім’ю» (www.sos.stb.ua) або подзвоніть за номером 095-272-43-58.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: