Сегодня

У Луганську бабця недбало ставилася до власного онука

0
 (голосов: 0)
У Луганську бабця недбало ставилася до власного онука У Луганську бабця недбало ставилася до власного онука

Прокуратурою Артемівського району міста Луганська на виконання завдання прокуратури міста та згідно її постанови проведено перевірку стану додержання вимог Закону України " Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей в діяльності Артемівського відділу департаменту Луганської міської ради у справах дітей та сім’ї.

 

Встановлено, що 8-річний Б. знаходиться під опікою своєї бабусі, проживає з нею у невеличкій комунальній квартирі, де прописані також дві доньки бабусі, але фактично давно не проживають.

 

Втім, опікуном на захист житлових прав малолітньої дитини не вжито заходів щодо позбавлення жінок у судовому порядку права власності на житло.

 

Також встановлено, що дитина має затримки психічного розвитку, що стало можливим внаслідок неналежного здійснення по догляду та вихованню малолітнього онука, піклування про його здоров’я.

 

Проте, працівники Артемівського відділу департаменту Луганської міської ради у справах дітей та сім"ї на такий стан розвитку та виховання дитини не реагували, а лише формально систематично складали акти обстеження житлово-побутових умов, збирали у справі інформацію, яку надавала опікун.

 

Крім того, на органи і служби у справах дітей покладається обов’язок щодо ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, їх відвідування за місцем проживання, вжиття заходів для соціального захисту.

 

Однак, посадовцями вищевказаного відділу, не зважаючи на те, що з 22.11.2009 року у районі мешкає неблагополучна сім’я, де виховується 2 малолітні дитини, а мати має статус одиначки та веде асоціальний спосіб життя, на облік її поставлено тільки 21.02.2014 року, після відвідування цієї родини прокурором.

 

Прокуратурою Артемівського району внесено подання про усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяли. За результатами розгляду документу прокурорського реагування двох посадових осіб притягнуто до відповідальності.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: