Сегодня

У містах та районах області: У Попанянському районі намітили шляхи розвитку механізмів забезпечення гендерної рівності у різних сферах життя.

0
 (голосов: 0)
У містах та районах області: У Попанянському районі намітили шляхи розвитку механізмів забезпечення гендерної рівності у різних сферах життя.
На базі районного Будинку культури відбулася виїзна зустріч заступника голови Попаснянської райдержадміністрації Олександра Симоненка з активом районної Ради жінок.

У ході зустрічі розглядалися питання стану та формування гендерної рівності в органах державної виконавчої влади, органах місцевого самоврядування району та організація спільної роботи райдержадміністрації і однієї з найактивніших громадських організацій – районною Радою жінок з питань збереження інституту сім'ї та забезпечення виховання дітей їх біологічними батьками.

На початку заходу Олександр Симоненко зазначив: «Конструктивна і тісна робота з інститутами громадянського суспільства, зокрема, з Радою жінок, сьогодні повинна стати пріоритетом у роботі місцевих органів влади. Ми повинні з особливою відповідальністю підійти до виконання одного з основних завдань Президента України Віктора Януковича: у будь-якій діяльності місцевих органів влади саме інтереси людей і громади повинні стояти на першому місці. Сьогодні для цього владою створені всі необхідні механізми».

По першому питанню було представлено презентацію щодо гендерної ситуації в районі. Присутні були ознайомлені із статистичними даними стосовно гендерного складу районної ради, районної державної адміністрації, міської, селищних і сільських рад, депутатського корпусу районної ради. Також були представлені результати анкетування з гендерних питань, проведеного райдержадміністрацією спільно з районною Радою жінок. Далі відбулася дискусія, під час якої учасники обмінювалися думками щодо шляхів розвитку механізмів забезпечення рівності жінок і чоловіків у різних сферах життя.

За підсумками обговорення було вирішено удосконалювати роботу в цьому напрямку – активізувати роботу щодо висвітлення питань і проблем гендерної рівності у ЗМІ, посилити співпрацю з громадськими організаціями щодо запровадження гендерних підходів у діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

На початку обговорення другого питання заступник голови райдержадміністрації Олександр Симоненко зауважив: «Підтримка сім'ї – одне з головних завдань Глави держави. Тільки комплексне і системне вирішення проблем сім'ї, жінок і дітей дозволить забезпечити благополучне і захищене дитинство, захист прав кожної дитини, перш за все, реалізацію основоположного права – жити і виховуватися в сім'ї. Гарантом такого підходу має стати партнерство в ім'я дитини всіх зацікавлених служб, громадських організацій та органів місцевого самоврядування».

Начальник служби у справах дітей Попаснянської райдержадміністрації Наталія Клименко розповіла про спільну роботу з районною Радою жінок щодо збереження інституту сім'ї та забезпечення виховання дітей їх біологічними батьками.

У ході обговорення питання була відзначена важливість ролі жінки у вирішенні соціальних питань зміцнення сім'ї та відповідального батьківства.

Підбиваючи підсумки зустрічі, її учасники зазначили, що для комплексного вирішення проблем сім'ї та дітей необхідно мобілізувати зусилля та ресурси суспільства і влади, скоординувати дії органів і структур місцевого самоврядування та громадськості, в першу чергу, Ради жінок.

Метки: {keywords}

  • Распечатать

Ссылки на материал


html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка: